REKLAMA
Hlavní Menu Plech Serveru

HLAVNÍ MENU SERVERU

Odrazka
Tlacitko
REKLAMA

REKLAMA

O PLECH SERVERU

PLECH SERVER - www.i-plech.cz  je český národní internetový server zaměřený komplexně na obor plech v České republice. Oficiálně byl spuštěn před koncem roku 2010.

PLECH SERVER patří do skupiny odborných serveru:

VÝTAHY SERVER - www.i-vytahy.cz (národní server pro obor výtahy a zdvihací technika v ČR)
ESKALÁTORY.CZ - www.eskalatory.cz (národní server pro eskalátory a pojízdné chodníky v ČR)
- ŠROUB A MATKA SERVER - www.sroubamatka.cz (národní server pro spojovací materiál v ČR)
VOZÍKY SERVER - www.i-voziky.cz (národní server pro obor manipulační technika v ČR). 
PŘEVODNÍK NOREM.CZ - www.prevodniknorem.cz (on-line převodník norem spojovacího materiálu se zobrezením jeho vzhledu)

Internetovou doménu proto zvolil, podobně jako některé výše uvedené servery, ze spojení slov internet a hlavního oborového slova, tedy www.i-plech.cz . Mottem serveru se staly slova "...o plechu od A do Z." a celý kolektiv se již od prvního dne spuštění stránek snaží k tomuto neskromnému cíli přiblížit.


PLECH SERVER
svým obsahem dokáže zodpovědět podstatnou část všech otázek odborné i laické veřejnosti. Dává možnost odeslat VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ všem registrovaným firmám stisknutím jediného tlačítka, provozuje CELOREPUBLIKOVOU OBOROVOU INZERCI i vysvětluje NORMY... 

Základní REGISTRACE firem do serveru je zcela - ZDARMA! 

PLECH SERVER však poskytuje svým členům opravdu pestrou paletu doplňkových služeb. A to jak z hlediska doplnění základní prezentace o placené služby nebo možnost inzerce na velice účinném a přesně zacílitelném REKLAMNÍM PROSTORU serveru.


Přejeme příjemné "surfování" po PLECH SERVERU a velice uvítáme vaše případné Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

REKLAMA