REKLAMA
Hlavní Menu Plech Serveru

HLAVNÍ MENU SERVERU

Odrazka
Tlacitko
REKLAMA

REKLAMA

STRUČNÝ NÁVOD NA OBSLUHU PLECH SERVERU

1. POHYB PO STRÁNKÁCH

a) K pohybu po stránkách můžete samozřejmě používat šipky ZPĚT a VPŘED u Vašeho prohlížeče.
b) V horní části KAŽDÉ stránky naleznete odkaz HLAVNÍ MENU. Tím získáte možnost nového výběru.
c) Na HLAVNÍ MENU se dostanete též kliknutím na logo serveru v horní části KAŽDÉ stránky.

2. HLAVNÍ MENU

V HLAVNÍM MENU se můžete plně orientovat ve všech sekcích serveru a rozhodnout se co Vás vlastně zajímá, nebo jak zaregistrovat svou firmu. Naleznete zde VŠECHNY odkazy na stránky našeho serveru.

3. VEŘEJNÉ FÓRUM

Na tomto odkazu naleznete PŘÍSPĚVKY, DOTAZY A NÁMĚTY týkající se oboru plech v naší republice i provozu našeho serveru. Vyplnění krátkého formuláře v dolní části této sekce pak můžete i vy přispět do našeho veřejného fóra. Ale pozor, toto fórum neslouží k propagaci vaší firmy a komerčním záležitostem!

4. REGISTRACE FIREM

Pokud jste se rozhodli přidat Vaši firmu do našeho PLECH SERVERU zcela ZDARMA, klikněte na odkaz PŘIDAT FIRMU a velice pečlivě vyplňte všechny požadované údaje. Nejpozději do 1 týdne se pak Vaše firma objeví na serveru. O aktivaci budete informováni také e-mailem.

5. VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

Máte zájem se svým požadavkem oslovit VŠECHNY registrované firmy? Stačí vyplnit základní údaje v odkazu VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ. Váš požadavek bude předán registrovaným firmám které se vám sami ozvou se svými nabídkami. Jednoduché, že?

6. PLACENÉ SLUŽBY - REKLAMA

V odkazu REKLAMA NA SERVERU se Vám nabízí mnoho možností, jak více zaujmout velké množství potencionálních zákazníků, navštěvujících náš server. Služby jsou přehledně rozděleny na A - Pro registrované firmy, B - Top reklama na serveru a C - Ostatní služby. Za velmi zajímavé ceny vám nabízíme NE! reklamu v novinách nebo časopisech, kde mohou být Vaše údaje lehce přehlédnuty, ale reklamu na internetovém serveru, jehož dostupnost je neomezená a jehož návštěvníci cíleně hledají JEN!!! vaše výrobky nebo služby.


Máte další dotaz?  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

REKLAMA